sobota, 4 czerwca 2016

Kto Wygląda Lepiej?

  Cześć i czołem ludziki! Zważywszy na to, że chwilowo mam jakąś depresję książkową, przez co nie pojawi się w najbliższym czasie żadna recenzja, postanowiłam zrobić coś nowego. Znaczy no wiecie, już zostało to wymyślone i wypróbowane na wielu blogach, ale pomyślałam, że to jest naprawdę fajny pomysł. I tak oto powstał post, gdzie porównam okładki, a to zagraniczne z polskimi, a to filmowe ze zwykłymi... Miszmasz! Co o tym sądzicie... Nie, czekajcie! Najpierw przeczytajcie, a potem oceńcie! Zapraszam :3


1. Maybe Someday Coleen Hoover


Mi osobiście bardziej podoba się polska okładka. Jest bardziej urocza i tajemnicza i według mnie, mniej ukazuje o czym może być ta książka, co jest atutem, gdyż wtedy fabuła może być większym zaskoczeniem.
 Nie mówię też, że zagraniczna okładka mi się nie podoba, bo uważam, że również jest ładna, ale można się po niej wszystkiego domyśleć.

A Wy co uważacie? Która okładka Wam się bardziej podoba, polska czy zagraniczna? [recenzja]
2. Zostań Jeśli Kochasz Gail Forman


Bardzo mi się podoba okładka polska, mimo że jest filmowa.
  Trzeba przyznać, że ma w sobie coś co przykuwa wzrok. Może to te fragmenty scen poskładane w jeden obraz? Nie wiem, ale coś jest na rzeczy.
  Natomiast zagraniczna jest... nijaka. Nie ma w sobie nic wyróżniającego i myślę, że gdybym przechadzała się po jakiejś amerykańskiej księgarni, to nawet bym jej nie zauważyła.

A Wy co uważacie? Polska czy zagraniczna?
3. Anna i Pocałunek w Paryżu Stephanie Perkins   W tym wypadku wygrywa jak dla mnie zagraniczna okładka. W polskiej nie podoba mi się czcionka, anie dziewczyna, ani hm... nic mi się w tej okładce nie podoba.
  Natomiast w zagranicznej wręcz przeciwnie. I jeszcze wyobraźcie sobie jak to super musi wyglądać, kiedy wszystkie trzy książki (mam to na myśli powieści o Loli i Isli) stoją obok siebie... CUDO!

A Wy co myślicie?Okay, na dzisiaj to wszystko, a jeśli podoba Wam się taka seria, to piszcie w komentarzach, bo myślę, że fajnie byłoby robić takie posty :3
 Aa i powiedzcie w komentarzach co sądzicie o tych okładkach i które według Was wygrywają!

Do zobaczyska!
*Just Mary*
3 komentarze :

 1. Dla mnie świetny pomysł. Co do dwóch pierwszych zestawień to zgadzam się z tobą w stu procentach. Co do trzeciej sama nie wiem, ciężki wybór, gdyż żadna mi się niepodoba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D ciekawe jak pójdzie w następnym poście :33

   Usuń
 2. Super pomysł. Ja sama się zastanawiałam czy by nie zrobić takiego posta, bo na wielu blogach jest popularny i nie ukrywam to świetna zabawa. Co do dwóch pierwszych zgadzam się, a ostatnia to ani polska ani zagraniczna mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka