czwartek, 3 grudnia 2015

Podsumowanie Listopada

Cześć i czołem ludziki! Przychodzę do Was już z drugim podsumowaniem, tym razem bardziej zwięzłym, bo mniej przeczytałam :(
 No nic, zapraszam C:


1. Miecz Lata - Rick Riordan

Recenzja [kliknij]

2. Pozłacana Rybka - Barbara Kosmowska

Nie warto wspominać xd

3. Jesteś zagadką - Kendall Ryan

Życie Ashlyn Drake, studentki psychologii zmienia się gdy poznaje mężczyznę chorego na amnezję. Dziewczyna postanawia mu pomóc, odkrywając kawałek po kawałku tajemnicę jego przeszłości. Nie wie jednak czy pozna oddanego kochanka czy kłamcę z mroczną przeszłością.

4. Ten Jeden Dzień - Gayle Forman

Recenzja [kliknij]

5. Ten Jeden Rok - Gayle Forman

Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Boleśnie zraniony śmiercią ojca obawia się kolejnej miłości i kolejnej (być może) straty. Nie potrafi jednak zapomnieć dnia spędzonego w Paryżu z pewną niezwykłą dziewczyną. Czuje, że musi ją odnaleźć, chociaż nie zna nawet jej prawdziwego imienia. Mimo to będzie próbował. W najbliższym roku czeka go kilka ważnych decyzji. Czy zaryzykuje? Czy otrzyma dar od losu i spotka ponownie Allyson?

6. Musimy Coś Zmienić - Sandy Hall

Recenzja [kliknij]


*  *  *
  To wszystko, co przeczytałam, wiem, nie ma czym się chwalić, ale październik i listopad, to naprawdę ciężkie miesiące nauki. Na grudzień postaram się bardziej zwłaszcza, że mam już plany, na to co chcę przeczytać. Trochę tego jest, ale damy radę C:

Do zobaczyska!
*Just Mary*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka